Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Küçük Sanayi Sitesi’nde temizlik

Dulkadiroğlu Belediyesi Çevre Koruma

Dulkadiroğlu Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ekipleri, Ramazan Bayramı’nın ikinci ve üçüncü günlerinde genel temizlik çalışmalarını sürdürdü. Özellikle Küçük Sanayi Sitesi ve çevresinde yoğunlaşan ekipler, sanayi bölgesini bayram sonrasına hazır hale getirdi.

Her yıl olduğu gibi bu bayramda da düzenli temizlik çalışmalarını gerçekleştiren ekipler, sanayi alanlarının yanı sıra mahalle aralarında da temizlik faaliyetlerini sürdürdü.

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Mehmet Akpınar, bu özel günlerde yapılan temizlik çalışmalarının önemine değinerek, ‘Normal zamanlarda yoğunluğu nedeniyle çalışma yapamadığımız alanlarda genel çalışmaları özel günlerde yapıyoruz. Bu nedenle Yeni Oto Sanayi Sitemizin temizlik çalışmalarını da ekiplerimiz Ramazan Bayramı’nda ve Kurban Bayramı’nda yapmaktalar.’ dedi.

Akpınar, çalışanlara teşekkür ederek şunları söyledi: ‘Ben Ramazan Bayramı’nda dahi yoğun bir şekilde çalışıp ilçemizin güzelleşmesine katkı sağlayan kıymetli mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Onların ve ailelerin bayramını bir kez daha kutluyorum.'”