Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kirişçi, Bakan Kacır’ı Ziyaret Etti

TBMM Tarım Orman ve

TBMM Tarım Orman ve Köyişleri Komisyon Başkanı Prof. Dr. Vahit Kirişçi, Bakan Kacır’ı Ziyaret Etti

TBMM Tarım Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı ve Kahramanmaraş Milletvekili Prof. Dr. Vahit Kirişçi, Kahramanmaraş milletvekilleri, Büyükşehir Belediye Başkanı ve beraberindeki heyet ile birlikte Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette, Kahramanmaraş’taki devam eden projeler ve planlanan yatırımlar hakkında kapsamlı bir değerlendirme toplantısı yapıldı.

Prof. Dr. Vahit Kirişçi, ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada, “Kahramanmaraş milletvekillerimiz, Büyükşehir Belediye Başkanımız ve heyetimiz ile birlikte, Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Mehmet Fatih Kacır’ı ziyaret ederek, şehrimizde devam eden çalışmalar ve planlanan yatırımlar ile alakalı istişare ve değerlendirme toplantımızı gerçekleştirdik,” ifadelerini kullandı.

Toplantıda, Kahramanmaraş’ın sanayi ve teknoloji alanında gerçekleştirilen ve gelecekte yapılması planlanan projeler üzerinde duruldu. Görüşme, şehirdeki yatırımların hızlandırılması ve yeni projelerin hayata geçirilmesi adına önemli bir adım olarak değerlendirildi.

Son olarak Komisyon Başkanı Kirişçi, Bakan Kacır’a misafirperverliği ve destekleri için teşekkürlerini iletti.