Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kıbrıs’ta Yapılan Viva İskele Projesi İstanbul’da Tanıtıldı.

İstanbul merkezli SPoint İnşaat

İstanbul merkezli SPoint İnşaat Mimarlık tarafından Kıbrıs’ta hayata geçirilen Viva İskele projesi, bin 190 dairelik bir konut projesidir. Projenin İstanbul lansmanı, SSPoint Genel Merkezi’nde gerçekleşmiştir. Viva İskele Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Temel, projede 1+0, 1+1, 2+1 dairelerin yanı sıra loft ve balkonunda havuz bulunan dairelerin de yer aldığını belirtmiştir. Kıbrıs’ta benzeri olmayan bir konsept sunmayı hedeflediklerini vurgulayan Temel, lüks yaşamı yatırımcılara sunmayı amaçladıklarını ifade etmiştir.

Projenin ilk etabının 182 daireden oluştuğu ve 2026 yılı sonunda tamamlanacağı belirtilmiştir. Proje, Kıbrıs İskele bölgesinde önemli bir konumda yer almaktadır. Özgür Öztürk ise, proje ile bölgeye değer katacaklarını ve yatırımcılara maksimum konforu sunacaklarını dile getirmiştir. Projenin farklı daire seçenekleri ve sosyal donatılarıyla dikkat çektiği belirtilmiştir.

Bugün gerçekleşen lansmanda birinci etap kura çekiminin yapıldığı vurgulanmıştır. Öztürk, projenin müşterilere değer kattığını ve heyecan verici bir süreç olduğunu ifade etmiştir. Projede bulunan farklı daire tipleri ve sosyal alanlar ile yatırımcılara güzel katma değerler sunduklarını belirtmiştir. Proje ile ilgili gelecek hedeflerine de değinen Öztürk, müşterilere en iyi hizmeti sunmayı ve gelecekte de benzer başarılara imza atmayı amaçladıklarını belirtmiştir.