Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Karpuz: Samimiyet Gayret ve Azimle…

Numan Karpuz, Ekmekçi Mahallesi

Numan Karpuz, Ekmekçi Mahallesi için muhtar adayı olduğunu açıkladı.

“Değerli Ekmekçi Mahallesi Sakinlerimizin Desteklerine Talibim”  diyerek muhtarlık için adaylığını açıklayan Numan Karpuz, “Muhtar hem mahalle halkının, hem de devletin temsilcisidir” dedi.

Muhtar adayı Numan Karpuz adaylığı ile ilgili şunları söyledi:

“Muhtarlık makamı demokrasi zincirinin ilk halkasıdır ve vatandaşların devlete ihtiyaçları olduğu zaman çalacakları ilk kapıdır. Muhtar hem mahalle halkının, hem de devletin temsilcisidir.

Asrın Felaketi 6 Şubat Kahramanmaraş Depreminde Sahipsiz Kalan Mahallemize Sahip Çıkmak Sizlerin Yanında Evladınız Kardeşiniz Ağabeyiniz Olarak ve Muhtarlık Makamının sorumluluğun bilincinde olarak sevgi ile ve fedakârca mahalleme hizmet etmek ve halkımızın temsilcisi olmak için 2024 Yerel Seçimlerinde Ekmekçi Mahallesi muhtarlığına tekrardan adayım. Bu defa genç samimi gayretli azimli bir muhtarımız olsun diye düşünen Gönüller Bizlerle Beraber Olsun Yanımızda Yakınımızda Her şeyden Ziyade Mahallemizin İçinden Biri Mahallemizin Evladı Olsun Mahallemiz Sahipsiz Kalmasın Düşüncesine Sahip mahalle sakinlerimizin desteğini bekliyorum”

Rabbim Benim ve Tüm Aday Kardeşlerimiz için Hakkımızda Hayırlı Olanı Nasip eylesin…

Rabbim Yar ve Yardımcımız Olsun…

Değerli Ekmekçi Mahallesi Sakinlerimizin Desteklerine Talibim…”

(Haber: İsmail KOYUNCU)