Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Karaca: Sizler benim yanımda durduğunuz sürece zafer yakındır

Yeniden Refah Partisi Türkoğlu

Yeniden Refah Partisi Türkoğlu Belediye Başkan Adayı Mehmet Karaca, ata ocağı Ceceli Mahallesi’nde coşkulu bir kalabalık tarafından karşılandı. Karaca, hemşehrilerine hitaben yaptığı konuşmada, desteklerinden dolayı teşekkür ederek, “Sizler benim yanımda durduğunuz sürece zafer yakındır” dedi.

Ceceli Mahallesi ziyaretinde, 7’den 70’e herkesin meydanda olduğu ve coşkuyla Karaca’yı karşıladığı gözlendi. Karaca, burada yaptığı konuşmada, Ceceli’nin kendisi için çok özel bir yer olduğunu belirterek, “Ceceli benim ata baba ocağım. En çok desteği sizlerden bekliyorum. Görüyorum ki evlerinde kimse kalmamış, beni karşılamaya gelmiş. Hepinizle gurur duyuyorum. Hepiniz sağ olun, var olun” dedi.

Karaca, Türkoğlu ilçesinde her geçen gün artan destek ve partiye katılımlarla seçimin sonucunun şimdiden belirlendiğini ifade etti. Konuşmasında, Türkoğlu’nun yeniden inşa edilmesi ve depremin yaralarının sarılması için çalışacaklarını söyleyen Karaca, “Yolu olmayan mahallemiz, içme suyu olmayan evimiz kalmayacak. Mahallelerimizin ihtiyacı olan her hizmeti getireceğiz. En önemlisi her hizmetimizi adaletli bir şekilde yapacağız” diye konuştu.

Ahlaklı belediyecilik anlayışına vurgu yapan Karaca, belediyenin kaynaklarını halka hizmet için kullanacaklarını ve Türkoğlu’nu örnek bir belediye yapacaklarını söyledi. Karaca, “Hep destek tam destek” sözünü alırken, halkına en iyi hizmeti sunacakları sözünü verdi.