Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

KAGİD, Kadınlara Özel Kişisel Gelişim Programı Düzenliyor

Kahramanmaraş Kadın Girişimciler Derneği

Kahramanmaraş Kadın Girişimciler Derneği (KAGİD), kadınların kişisel gelişimine katkı sağlamak amacıyla özel bir program düzenliyor. 22-23-24 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek olan etkinlik, derneğin üyelerinin yanı sıra tüm kadınlara açık olacak.

KAGİD Başkanı Neşe Yıldızhan, yaptığı açıklamada, “Kadınların iş ve sosyal yaşamlarında kişisel gelişim eğitimlerinin önemine inanıyoruz. Özellikle son dönemde yaşadığımız zorluklarla baş etmek için bu tür desteklere ihtiyaç duyuyoruz” dedi.

Yıldızhan, “KAGİD olarak, depremin ardından toplumsal dayanışmayı artırmak ve kadınların gelişimine katkı sağlamak adına böyle bir programı düzenlemeye karar verdik. Bu eğitimlere dernek üyelerimizin yanı sıra tüm kadınları davet ediyoruz” şeklinde konuştu.

Programın içeriği hakkında bilgi veren Yıldızhan, “Eğitimler, derneğimiz bünyesinde bulunan kişisel gelişim uzmanları tarafından verilecek. Yöneticilik, stres yönetimi, iletişim teknikleri gibi konuları kapsayan 9 farklı eğitim dalı bulunmakta. Ayrıca isteyen katılımcılara bilinçaltı temizleme hizmeti de sunulacak” dedi.

Eğitimlerin 22-23-24 Mayıs tarihlerinde Dulkadiroğlu İlçesi M. Murat Akkurt Gençlik Merkezi’nde gerçekleşeceğini belirten Yıldızhan, katılmak isteyenlerin 20 Mayıs’a kadar 0532 250 74 83 numarasından kayıt yaptırabileceklerini söyledi.