Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İrişkit ve Sucuk Ekmek İftar Sofralarında

Kahramanmaraş’ın Dulkadiroğlu ilçesinde bulunan

Kahramanmaraş’ın Dulkadiroğlu ilçesinde bulunan Efendioğlu, Ramazan ayı boyunca irişkit ve sucuk ekmek ile iftar yapacakları bekliyor. Efendioğlu, Pazartesi akşamı ilk müşterilerini iftara açacak.

Geçmişte olduğu gibi bu Ramazan ayında da tüm hazırlıklarını tamamlayan Efendioğlu, 6 Şubat 2023 depremleri sonrasında yıkılan iş yerini yeniden yaparak hizmete açtı. Yönetim kurulu üyesi Hacı Ahmet Demirbanka, Kahramanmaraşlıların Ramazan ayında irişkit ve sucuk ekmekle iftarlarını renklendirdiklerini belirterek, “Ramazan ayı için tüm hazırlıklarımızı tamamladık” dedi.

Ramazan ayında oruç tutanlar için beslenme düzeninin değiştiğini belirten Demirbanka, sahur ve iftar için tercih edilen yiyeceklerin önemli olduğunu vurguladı. Efendioğlu’nun, teravih namazı sonrası bağ sohbetlerinde ve Yedikuyular Kayak Merkezi’nde sucuk ekmek yiyenler için irişkit ve sucuk hazırladığını söyledi.

Demirbanka, “Ramazan ayında sağlıklı bir şekilde oruç tutulması için sahurun atlanmaması ve doğru, sağlıklı ve dengeli bir menünün tercih edilmesi önemlidir. İftar yemeklerine dostları bekliyoruz, kendinize, ailenize, dostlarınıza, tek şiş veya Efendioğlu Kavurma, eli böğründe, ya da ekmek arası irişkit ile iftar yapmak isteyenler için biz hazırız” şeklinde konuştu.