Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Aydın: Göksun Belediyesi olarak 100 yıl sürecek projeleri hayata geçirdik

Göksun Belediye Başkanlığı görevini

Göksun Belediye Başkanlığı görevini Yeniden Refah Partisi’nden seçilen Selim Cüce’ye devreden Hüseyin Coşkun Aydın, devir teslim töreninde yaptığı konuşmada, 10 yıllık görev süresinde gerçekleştirdikleri hizmetleri ve ilçenin mali durumunu açıkladı.

Aydın, “Bugüne kadar şerefle, onurla, gururla bu görevi yerine getirmeye gayret ettik. Birçok hizmeti, birçok yatırımı Belediye Meclis Üyelerimizle, Partimizle, Cumhur İttifakıyla birlikte yaptık. Göksun Belediyesi olarak 100 yıl sürecek projeleri hayata geçirdik. Bugün itibariyle taksitli olan borçlar dahil, kasamızda 15 milyon 500 bin Türk Lirası nakit paramız kalmaktadır. Taksit ödemeleri de düşüldüğü zaman 18 milyon Türk Lirası transfer kabiliyeti olan bir bütçe teslim ediyorum” dedi.

Yeni Belediye Başkanı Selim Cüce ise yaptığı konuşmada, “Hüseyin Coşkun Aydın kardeşimle 30 yıldır birlikte çalışıyoruz. Kendisine 10 yıl boyunca Göksun’a yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Birlikte bu memleketi yöneteceğiz. Göksun halkı sizden razı ki sizi iki dönem belediye başkanı seçti, biz de sizden razıyız, elinize emeğinize sağlık” şeklinde konuştu.

Devir teslim törenine Belediye Meclis Üyeleri, teşkilat mensupları ve vatandaşlar katıldı.