Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

HALK EĞİTİM’DEN TÜRK MÜZİĞİ!

Kahramanmaraş Pazarcık Halk Eğitimi

Kahramanmaraş Pazarcık Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü bir ilke imza atarak Türk Müziği Korosu oluşturup etkinlikler yapmaya başladı.

6 Şubat Asrın Felaketi olarak Adlandırılan Depremlerin merkez üssü olan Kahramanmaraş’ın Pazarcık İlçesinde hayat hızla normalleşmeye dönerken İlçe Halk Eğitim Merkezi de çeşitli etkinliklerle normalleşmeye katkı sağlıyor.

Pazarcık Halk Eğitim Merkezi bu yıl ilçe de seçkin öğretmenleriyle beraber kurmuş olduğu Türk Müziği Korosu etkinlikleri ile bir ilke imza attı.

Çeşitli etkinliklerle Eğitime katkı sağlayan ve faaliyetleri ile dikkatleri üzerine çeken Pazarcık Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Rasim Özdemir faaliyetler hakkında bilgi vererek, Öncelikle Akademik başarının artırılması projesi kapsamında ortaokul ve liselerde sınava girecek öğrencilerimize moral ve motivasyon etkinliği yapıyoruz. 8 Mart Kadınlar günü kapsamında da Pazarcık Kaymakamlığı tarafından düzenlenen programda Oba çadır kentte otağ çadırında bizde Pazarcık Halk Eğitimi Merkezi Türk Müziği Korosu olarak katkı sağladık. Bundan sonrada çeşitli faaliyetlerle ilçemizin motivasyonuna katkı sağlayacağız” dedi.