Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Gürbak’tan Teşekkür ve Vaat Dolu Açıklama

Serintepe Mahallesi Muhtarı ve

Serintepe Mahallesi Muhtarı ve Onikişubat Muhtarlar Yardımlaşma Derneği Başkanı Ramazan Gürbak’tan Teşekkür ve Vaat Dolu Açıklama

Serintepe Mahallesi Muhtarı ve Onikişubat Muhtarlar Yardımlaşma Derneği Başkanı Ramazan Gürbak, 2009 yılında “Daima Millet/Daima hizmet” hedefiyle başladıkları hizmet yolculuğunda, mahalleleri için canla başla mücadele ettiklerini belirterek, 2024 seçimlerinde karşısına aday çıkmadan 4. dönemlerine girmelerinden dolayı mahalle sakinlerine teşekkür etti.

Gürbak, yaptığı açıklamada, “Bu kutlu yolculukta gerek acılarımızı gerekse sevinçlerimizi paylaştık. Şahsımı ve mahallemizi onure ederek aday çıkmama kararı almanız, sorumluluk ve hizmet sevdamı daha da artırmıştır.” dedi.

Gelecek dönemde Onikişubat İlçesi ve şehrin her köşesine daha etkin hizmet edeceklerini vurgulayan Gürbak, depremde hasar gören şehrin yeniden ayağa kalkması için mücadele edeceklerini ve gönülleri kırılmış vatandaşların gönlünü almak için gayret edeceklerini söyledi.

31 Mart 2024 seçimlerinde muhtar ve belediye başkanı olan arkadaşlarına başarılar dileyen Gürbak, sonuçların şehre hayırlar getirmesini temenni ederek, hemşehrilerine sağlıklı ve mutlu günler diledi.