Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Güngör’e teşekkür ziyareti

  Kahramanmaraş’ta, 31 Mart

 

Kahramanmaraş’ta, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri sonrasında görev süresi sona eren önceki dönem Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, şehir protokolünden veda ziyareti aldı.

Vali Mükerrem Ünlüer, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Emin Mehmet Terzioğlu, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Gökhan İnan ve İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman, Güngör’ü ziyaret ederek görev süresi boyunca verdiği hizmetler için teşekkür etti.

Vali Ünlüer, Garnizon Komutanı Terzioğlu, Jandarma Komutanı İnan ve Emniyet Müdürü Gökduman’un nazik ziyaretleri karşısında teşekkürlerini ileten Güngör, “Görev yaptığımız süre içerisinde büyük bir uyum içerisinde çalıştığımız Valimiz Sayın Mükerrem Ünlüer, Garnizon Komutanımız, İl Jandarma Komutanımız ve Emniyet Müdürümüze nazik ziyaretleri için teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

Ziyaret sırasında Vali Ünlüer ve beraberindeki heyet, Güngör’e şehre kazandırmış olduğu yatırımlar ve hizmetler için teşekkür etti. Güngör’ün döneminde gerçekleşen çalışmaların şehre önemli katkılar sağladığını belirten Vali Ünlüer, Güngör’e bundan sonraki hayatında başarılar diledi.