Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Görgel’den Seçim Sonrası Teşekkür Açıklaması

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Fırat Görgel, mahalli idareler seçimleri sonrası bir teşekkür açıklaması yaptı. Görgel, şunları söyledi:

“Değerli Hemşehrilerim,

Bugün ‘niyet hayır, akıbet hayır’ diyerek çıktığımız mahalli idareler seçimlerinde, an itibariyle sandıkların tamamı kapanmıştır. 70 gündür devam eden kampanya sürecinde, ilçe belediye başkan adaylarımız, Cumhur İttifakı teşkilatlarımız ve bizler; her ilçemizde hemşehrilerimizle hemhal olmaya, şehrimiz için hayal ettiğimiz projelerimizi anlatmaya ve gönüllere dokunmaya çalıştık.

Hemşehrilerimizin terazisine çıktığımız bugün, sandığı vesile kılarak ulaştırılan mesajı aldık. Gördük ki seçimin galibi; demokrasidir. İnşallah bundan sonraki süreçte hemşehrilerimizin teveccühüne mazhar olabilmek için, üzerimize düşen sorumluluğun farkında olarak, söz verdiğimiz projelerimizi birer birer hayata geçireceğiz. Gece gündüz çalışacak; kendimizi bu şehre vakfedeceğiz.

Kahramanmaraş’ın bu yeni başlangıcında; göstereceğimiz azimle, hemşehrilerimizin gönlüne dokunacak, sürekli vurgusunu yaptığımız eser ve hizmet belediyeciliğini şehrimizin her bölgesinde hissettirecek ve verdiğimiz sözleri birer birer yerine getireceğiz.

Kampanya sürecini suhuletle yürüttüğümüz diğer siyasi parti adaylarını da başarıları için tebrik ediyor, ortak sevdamız olan #Kahramanmaraş’ı birlikte ihya etmek için uyumla çalışacağımızı belirtmek istiyorum.

Şahsıma bu görevi tevdi eden Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve bizlere desteğini esirgemeyen Cumhur İttifakı Ortağımız Milliyetçi Hareket Partisi mensupları başta olmak üzere kıymetli hemşehrilerime şükranlarımı sunuyorum. Seçim sonuçlarının şehrimize hayırlı olmasını niyaz ediyor, kampanya sürecinde de bizimle birlikte olan değerli basın mensuplarımıza ayrıca teşekkür ediyorum.”