Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Görgel, yüzlerce hemşehrisinin ziyaretiyle karşılaşırken, bu teveccühü memnuniyetle karşılıyor

Başkan Görgel, Vatandaşların Teveccühünü

Başkan Görgel, Vatandaşların Teveccühünü Karşılıyor

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fırat Görgel, göreve yeni başlamasının ardından makamında vatandaşları ağırlıyor ve hayırlı olsun ziyaretlerini kabul ediyor. Görgel, yüzlerce hemşehrisinin ziyaretiyle karşılaşırken, bu teveccühü memnuniyetle karşılıyor.

Başkan Görgel, ziyaretçilerini ağırladığı makamında, Kahramanmaraş’ın farklı bölgelerinden gelen vatandaşlarla bir araya gelerek, şehrin durumu ve geleceği hakkında istişarelerde bulunuyor. Misafirlerinin talep ve isteklerini de dikkatle dinleyen Başkan Görgel, bu geri bildirimleri değerlendirerek belediye hizmetlerini daha da iyileştirmeye yönelik adımlar atmayı hedefliyor.

Çalışmaların yoğunluğu ve aciliyeti nedeniyle tebrik ziyaretlerini Salı ve Cumartesi günleri randevusuz olarak kabul ettiğini belirten Başkan Görgel, vatandaşların gösterdiği hassasiyet ve ilgi için teşekkürlerini iletiyor. Kahramanmaraş’ın alt ve üstyapısının, sosyal donatılarının, yeşil alanlarının, eğitim ve sağlık tesislerinin hızla geliştiğini vurgulayan Görgel, Büyükşehir Belediyesi olarak çalışmaların devam ettiğini ifade ediyor.

Başkan Görgel, ziyaretlerin 7 Mayıs tarihine kadar Salı ve Cumartesi günleri aynı şekilde randevusuz olarak devam edeceğini belirtirken, vatandaşların duaları ve destekleri için şükranlarını sunuyor ve birlik beraberliğin devam etmesini diliyor.