Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Görgel: Bu kadim memlekete ve aziz millete çok güzel hizmetler kazandıracağız

Kahramanmaraş’ta, 31 Mart Mahalli

Kahramanmaraş’ta, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri’nde vatandaşların teveccühünü kazanarak Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Fırat Görgel, görevine başladı. Mazbatasını alarak resmen göreve başlayan Görgel, önceki dönem Başkan Hayrettin Güngör’den devir aldığı görevi en iyi şekilde sürdüreceğini ifade etti.

Mazbata teslim töreninin ardından Büyükşehir Belediyesi’nde gerçekleştirilen devir teslim töreninde konuşan Başkan Görgel, “İnşallah bu kadim memlekete ve aziz millete çok güzel hizmetler kazandıracağız. İnşallah devraldığımız bu emaneti daha da ileriye taşıyacak ve şehrimizi tekrar ayağa kaldıracağız” dedi.

Önceki dönem Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör de yaptığı konuşmada, “Bugün de bu bayrağı çok değerli kardeşim Fırat Görgel’e teslim ediyorum. Fırat kardeşimizin bu bayrağı çok daha ileri taşıyacağına inancımız tam” şeklinde konuştu. Güngör, görev süresince şehre 9 milyar TL’ye yakın yatırım kazandırdıklarını belirterek, “Şehrimize ve hemşehrilerimize hizmet noktasında gayret gösteren mesai arkadaşlarımıza, meclis üyelerimize, teşkilatlarımıza, ilçe belediye başkanlarımıza ve bu süreçte daima yanımızda olan, dua ve destekleriyle gücümüze güç katan kahraman şehrimizin her bir ferdine şükranlarımı sunuyorum” ifadelerini kullandı.

Başkan Görgel ise konuşmasında, “Bugün benim için çok değerli. İnsanın hayatta yaşayabileceği en özel anlardan bir tanesi. Öncelikle bugün yanımızda olan herkese teşekkür ediyorum. İnşallah yeni dönemde bu kadim memlekete ve aziz millete çok güzel hizmetler kazandıracağız” şeklinde konuştu.