Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Görgel, AK Parti Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’na katıldı

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fırat Görgel, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle gerçekleşen AK Parti Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’na katıldı. Ankara’nın Kızılcahamam ilçesinde üç gün süren toplantıda, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın çeşitli konularda yapmış olduğu konuşmalara tanıklık eden Başkan Görgel, toplantının ülkemiz ve milletimiz adına hayırlara vesile olmasını temenni etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 31 Mart seçimleri, ekonomi, depremler, kentsel dönüşüm ve çevre konuları gibi geniş bir yelpazede değerlendirmelerde bulunduğu toplantı, AK Partili belediye başkanlarının katılımıyla gerçekleşti. Başkan Görgel, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın liderliğindeki bu önemli toplantının, ülke için yeni ve olumlu adımların habercisi olmasını diledi.

Başkan Görgel, “Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle gerçekleştirilen Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’na katıldık. Sayın Cumhurbaşkanımızın yapmış olduğu konuşmaları dinleme fırsatı bulduk. Toplantının ülkemiz ve milletimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

Kahramanmaraşlıların temsilcisi olarak toplantıda yer alan Başkan Görgel, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın vizyoner liderliği altında, Türkiye’nin geleceği için yapılan değerli değerlendirmelerin önemine vurgu yaptı.