Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Gökşen: ”Andırın’ı gözde ilçe yapacağız”

AK Parti Andırın Belediyesi

AK Parti Andırın Belediyesi Başkan aday adayı Ahmet Sinan Gökşen, “Türkiye şehirleri Yüzyıl’ında Andırın’ı Kahramanmaraş’ın gözdesi yapacağız” dedi.

“Dürüst” kişiliği, “şeffaf belediyecilik” anlayışıyla örnek gösterilen AK Parti Andırın Belediyesi Başkanı aday adayı Ahmet Sinan Gökşen yaptığı açıklamalarda, “Andırın’a hizmet, hemşerilerime tam bir inanmışlıkla verilmiş sözümdür. Çok çalışarak ilçemize hizmet yolunda emin adımlarla ilerleyeceğiz. Hemşerilerimizi ziyaret ederek gönüllere dokunuyoruz elhamdülillah. Birlikte hayırlı bir seçime gireceğiz ve çok çalışan kazanacak.

Tabii Andırınlı halkımız sağ olsunlar hem Cumhur İttifakı’mıza, Sayın Cumhurbaşkanımıza karşı teveccühleri her yerde gördüğümüz gibi, Andırın da da çok yüksek seviyede. Allah’a şükürler olsun biz sahayı çok iyi görüyoruz. 31 Mart’ta inşallah bunun sandığa yansımasını da gerçekten iyi bir şekilde görürüz diye umut ediyoruz. Çalışmalarımızın hepsi iyi gidiyor.

Türkiye Şehirleri Yüzyıl’ında Andıranımızı belediyeciliğiyle Kahramanmaraş’ın gözdesi yapacağız” dedi.

Gökşen, “Aylardır sahalardayız. Bu sürecin öncelikle ilçemize sonra şehrimize ve tüm ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum” diyerek asrın felaketinden sonra ilçemizin yaralarını saracak ve 5 yıl içerisinde memleketi vatandaşların hayal bile edemeyeceği bir tarım ve turizm cenneti haline getirecek projeler üzerine Ankara ile koordineli olarak çalışan bir ekibinin olduğunu belirtti.