Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Final 6 Şubat Maraş Spor’a yakışır

Kahramanmaraş’ı Voleybolda Profesyonel olarak

Kahramanmaraş’ı Voleybolda Profesyonel olarak temsil eden 6 Şubat Maraş Spor Malatya da Yarı Finallere yükseldi.

Kahramanmaraş’ın voleybol 2. Lig 5. Grup temsilcisi 6 Şubat Maraş Spor, 5-7 Nisan tarihleri arasında Malatya’da oynanan Kulüpler Türkiye Şampiyonası yıldız erkekler grup müsabakalarını namağlup tamamlayarak yarı finallere gitmeye hak kazandı.

Şehrimizin Güzide Kulüplerinden 6 Şubat Maraş Spor hem yerel de hemde Genelde destan yazmaya devam ediyor. Gerek Alt yapısıyla gerek A takımı ile Kahramanmaraş’ın guru abidelerinden biri olan 6 Şubat Maraş Spor sporcularının tamamını yerel diye tabir edilen kendi şehri (Kahramanmaraş)tan olması dikkatleri çekerken Lige damga vurmayı ve tarih yazmaya çalışıyor. 5-7 Nisan 2024 tarihleri arasında yapılan Voleybol Kulüpler Türkiye Şampiyonası yıldız erkekler grup müsabakalarında yarı finallere adını yazdıran Türkiye Voleybol Federasyonu 2.Lig 5.gruptaki temsilcimiz 6 Şubat Maraş Spor Yarı Finallerde tarih yazdı.

Daha önce alt yapı kategorilerinde Türkiye dereceleri elde eden ve Dev kulüplerle karşılaşarak genç yeteneklerin hünerlerine sergilemesine vesile olan 6 Şubat Maraş Spor bünyesinde barındırdığı Yetenekli sporcuları Ziraat Bankası gibi dev takımlara da kazandırmanın mutluluğunu yaşamıştı. Erkek Takımını 2. Lige taşıyan 6 Şubat Maraş Spor ekibi ligde de tarih yazıp Kahramanmaraş’ın adını ülke geneline zikrettirecek.

5-7 Nisan tarihleri arasında Malatya’da oynanan Kulüpler Türkiye Şampiyonası Sonuçları

6 Şubat Maraş spor:3 Adıyaman Gençlik spor:0

6 Şubat Maraş spor:3 Malatya spor lisesi:0

6 Şubat Maraş spor:3 Şanlıurfa Gap spor:0

6 Şubat Maraş spor:3 Kızıltepe spor lisesi:0