Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

EDELER FORMA SPONSORUNU BULDU

Kahramanmaraş Yerel Amatör Lig

Kahramanmaraş Yerel Amatör Lig 2.Amatör küme de mücadele eden Edeler spor kulübü yeni sezon için forma sponsorunu buldu.

Bu sezon yeni jenerasyon sloganından yola çıkarak geçtiğimiz sezonun olumlu imajını devam ettirmek için büyük gayret gösteren Edeler spor kulübü Amatör futbolun yarayan kanası olan sahipsizlikten ötürü birçok spor kulübü zar zor ayakta kalmaya çalışırken Edeler spor kulübüne Ak Çevik Taşımacılık forma sponsoru oldu.

SPOR BİR ŞEHRİN TANITIMI İÇİN ÖNEMLİ BİR FAALİYET ALANIDIR

Şehrimizin önde gelen Ak Çevik Taşımacılık işletme sahipleri günümüz şartlarında yok olmaya yüz tutmuş amatör camiasında kulüplerimiz sahaya çıkmakta zorluk yaşadığı bu süreçte çorbada tuzumuz olsun diyerek gönülleri fethetti.

“GENÇLERE SAHİP ÇIKMAK GELECEĞE SAHİP ÇIKMAK DEMEKTİR”

Edeler spor kulübüne Sponsorluk veren Ak Çevik Taşımacılık işletme sahipleri; “Bu şehirde yaşıyorsak bu şehre hizmet etmek boynumuzun borcudur. Ülke olarak zor günler geçirdiğimiz bu dönemlerde gençlere sahip çıkmak adına zor ve ağır bir yükün altına giren Edeler Spor Kulübü ile yaptığımız istişareler sonucunda ve araştırmalarımız doğrultusunda sponsorluk desteği sağlamamızın ne kadar faydalı olacağına kanaat getirdik. Gençlere yapılan hiçbir yatırım karşılıksız kalmaz. Her şey maddiyat değildir bu sporcu kardeşlerimizin hayır dualarını almakta bizlere huzur verir. Spora ve sporcuya destek olmaya gücümüz yettiğince devam edeceğiz” dedi.

“BİZ GENÇLER İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Yapılan bu destekten dolayı Ak Çevik Taşımacılık’a teşekkür eden Kulüp Yöneticisi Ercan Çomruk ise; “Takımımıza destekte bulunan Ak Çevik Taşımacılık işletmesine gençlere verdikleri önem ve bizlere gösterdikleri misafirperverlik için teşekkür ederiz. Zor şartlar altında emek veren kulüplerimize bu tür katkıların artmasını temenni ediyoruz. Bizler gençlerin kötü alışkanlıklar kazanmaması için gece gündüz çaba sarf ediyoruz. İnşallah bundan sonra da aynı heyecan ve azimle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.