Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

CHP’nin Andırın Adayı Turan Tekatlı Seçim Çalışmalarına devam ediyor

CHP’nin Andırın Belediye Başkan

CHP’nin Andırın Belediye Başkan Adayı Turan Tekatlı beraberinde CHP Andırın İlçe Başkanı Özkan Çetin, İlçe Örgütü ile birlikte, Mahalle mahalle, ev ev, oba oba gezerek seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyorlar.
Tekatlı, 2024 Yerel Seçimler öncesi çalışmalar kapsamında her fırsatta çarşı, pazar, mahalle ve sokaklarda vatandaşlarla buluşuyor. Hem partisi CHP’nin hem de kendi adaylığının olumlu karşılandığını ifade eden Tekatlı, çalışmalarının sahada görüldüğünü dile getirdi.
31 Mart’ta gerçekleşecek olan yerel seçimlerde hemşehrilerinden destek isteyen Tekatlı, vatandaşlarla buluşarak ilçeye yapacağı projelerini tek tek anlatıyor.
Seçim çalışmalarını ilçemizin çeşitli mahallelerinde sürdüren Tekatlı, vatandaşlarla sohbet ederek taleplerini dinliyor. Hemşehrilerine gösterdikleri ilgi ve sevgi için teşekkür eden Tekatlı, “İlçemizde taş üstüne taş koymak, değer yaratmak, sevgiyi yaşatmak ve geleceğimiz için, aydınlık yarınları için var mısınız? Söz veriyorum sizi mahcup etmeyeceğim ve başınızı asla eğmeyeceğim. Yola çıkarken kimseyi ayırmayacağım ve ötekileştirmeyeceğim, dürüst, şeffaf ve hesap verilebilir bir belediyecilik yapacağım. Önümüzde seçimlere kısa bir süre kaldı bu kısa süreçte projelerimizi paylaşmaya devam edeceğiz” dedi.