Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

BÜYÜKŞEHİR ADAYI FIRAT GÖRGEL’DEN ANDIRIN’A ZİYARET

Ak Parti Kahramanmaraş Büyükşehir

Ak Parti Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan adayı Av. Fırat Görgel, adaylık açıklamasının ardından saha çalışmalarına ağırlık vererek ilçe ilçe geziyor.

Vatandaş buluşmaları ve esnaf ziyaretleri gerçekleştiren Görgel, seçim kampanyasını sürdürüyor.

AK Parti Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan adayı Fırat Görgel, bu çerçevede de Kaleler şehri Andırın’ı ziyaret etti.

Görgel,  Andırın programına esnaf ziyareti ile başladı. Andırın Belediye Başkanı Ahmet Doğan, AK Parti Andırın Belediye Başkan Adayı Sinan Gökşen, Ak parti Andırın İlçe Başkanı Abdulkadir Kayıran ve yönetimi eşliğinde Hükümet Caddesi ve Göksun Caddesindeki esnafları tek tek ziyaret eden Görgel, seçim sürecinde kendisine ve Cumhur İttifakı’na destek istedi.

“GÖNÜLLERE DOKUNUYORUZ”

Caddede karşılaştığı vatandaşlarla da hasbıhal eden Görgel, “Çok çalışarak ilçemize hizmet yolunda emin adımlarla ilerleyeceğiz. Hemşerilerimizi ziyaret ederek gönüllere dokunuyoruz elhamdülillah. Birlikte hayırlı bir seçime gireceğiz ve çok çalışan kazanacak. Biz çok çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

“ANDIRIN’A NE YAPABİLECEĞİMİZİ GÖRMEYE GELDİK”

Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Görgel, saha çalışmaları kapsamındaki  “Bugün Andır’ındayız. Sinan Başkanımızla, İlçe Belediye Başkanı adayımız sağ olsun ilçe başkanımızın mihmetlerinden bugün Andırın’daki esnaflarımızı, teşkilatlarımızı geziyoruz. Ondan sonra daha farklı ziyaretler yapıyoruz. İnşallah öncelikle hayırlara vesile olsun. Tabii esnaflarımızın sağ olsunlar hem Cumhur İttifakı’mıza, Sayın Cumhurbaşkanımıza karşı teveştikleri her yerde gördüğümüz gibi, tüm ilçelerde gördüğümüz gibi Andırın da da çok yüksek seviyede. Hem Sinan Başkanımızın buradaki adaylığı benimsenmiş, bizlerle alakalı yine hakeza çok güzel geri dönüşler aldık” dedi.

“TEŞKİLATLARIMIZ BURADA KUVVETLİ BİR ŞEKİLDE ÇALIŞIYORLAR”

Karşılaştığı vatandaşın Ak partiye ve kendisine teveccühünden mutlu kaldığını dile getiren Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Görgel, “Allah’a şükürler olsun biz sahayı çok iyi görüyoruz. 31 Mart’ta inşallah bunun sandığa yansımasını da gerçekten iyi bir şekilde görürüz diye umut ediyoruz. Çalışmalarımızın hepsi iyi gidiyor. Andırın’a tabii neler yapabiliriz onların da vatandaşlarımızla istişarelerini yapıyoruz bu süreç içerisinde. İyi çalışacağız inşallah. Allah nasip ederse hem Sinan Başkan hem bizler Büyükşehir’imizde de Andırın’ımızda da diğer ilçelerimizde de güzel işler yapacağımıza inanıyoruz” ifadelerini kullandı.

“ANDIRIN HALKI HER ZAMAN OLDUĞU GİBİ YİNE AK PARTİ’Yİ BAĞRINA BAŞLAYACAKTIR”

Andırın İlçesinin Ak Partinin Kalesi olduğuna dikkat çeken Abdulkadir Kayıran seçim çalışmaları kapsamında ilçeye gelen Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Fırat Görgel’e ilçenin sahip çıktığını ve 31 martta da sahip çıkacağını dile getirerek,  “Bugün Büyükşehir Belediye Başkanı adayımız Sayın Fırat Görgel’i il başkanımız Sayın Cüneyt Doğan’ı yönetim kurulu üyelerimizi Andır’ın ağırlamaktan son derece mutluyuz. Andırın halkı Sayın İl Başkan Vekilimiz, Sayın Cüneyt Doğan’ı, yönetim kurulu üyelerimizi Andırın’da ağırlamaktan son derece mutluyuz. Andırın halkı her zaman olduğu gibi yine AK Parti’yi bağrına başlayacaktır. En yüksek oranıyla Allah’ın izniyle 31 Mart seçimlerinden çıkacağız. Sayın Değerli Başkanımıza Andırın’a geldiğinden dolayı yönetimine, İl Başkanımıza, İl Başkan Yardımcılığına çok çok teşekkür ediyoruz. Kendilerini burada devamlı ağırlamak istiyoruz” dedi.

“İLÇEMİZİ ESNAFIMIZLA KALKINDIRACAĞIZ”

Ak pati Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Fırat Görgel’i, Ak Parti il başkanı Sayın Cüneyt Doğan’ı ve yönetim kurulu üyelerini Andırın’da ağırlamaktan mutluluk duyduğunu dile getiren Ak Pati Andırın Belediye başkan Adayı Ahmet Sinan Gökşen ise, Esnaf ziyaretlerimiz sürüyor, İlçe merkezinde bulunan esnaflarımızı ziyaret edip, onlarla muhabbet etmeyi ihmal etmedik. Sayın Fırat Başkanıma ilgi oldukça fazla Fırat Başkanımı Andırın Halkı seviyor. Tabi Esnaf, bulunduğu bölgenin kalbidir. Onların istekleri ve beklentileri bizler için çok önemli, notlarımızı aldık. Andırın’ı Esnafımızın istekleri doğrultusunda geleceğe taşıyacağız. Andırın’lı Esnaflarımıza misafirperverlikleri için teşekkür ediyor, hayırlı bereketli işler diliyoruz” dedi.