Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Buğday; “Döngele ’ye Spor Kompleksi inşaa edeceğiz”

Kahramanmaraş Amatör Yerel Lig’de

Kahramanmaraş Amatör Yerel Lig’de mücadele eden Döngele Bozdağspor Kulübü Döngele Mahalle Muhtar adayı Ahmet Bugday’ın seçim ofisini ziyaret etti.

Kahramanmaraş’ın Batı Köylerinden biri olan Termal Kaynaksuyu ile Turizme yelken açan Döngele Mahallesinin de adını taşıyan İş Adamı, spor sevdalısı Hakkı Bozdağ tarafından kurulan ve Bozdağ Ailesi tarafından yönetilerek şehre kazandırılan Döngele Bozdağspor Kulübü kendi mahallesinde ve çevresindeki mahallelere örnek oluyor.

Kahramanmaraş Amatör Lig bütün kategorilerinde boy gösteren ve adından sıkça söz ettiren Döngele Bozdağspor Kulübü Döngele Mahallesine de hareket kattı. 31 Mart Yerel Seçimleri için hareketli bir döneme giren Döngele Mahallesinde Kulüp kafilesi genç Muhtar Adayı Ahmet Bugday’ı ziyaret ederek Bugday ve ekibine tam destek verdi.

Yönetim Kurulu ve Sporcu kafilesini ağırlayan, Spora ve gençliğe önem veren Döngele Mahallesi Muhtar adayı Ahmet Buğday ise Yükümüz Ağır sevdamız büyük diyerek, Mahallede Spor alanları kazandıracağını ve temiz bir çevre ile Döngele mahallesinde farkındalık oluşturacağını dile getirdi.

Mahallenin sorunlarının yanı sıra Mahallede Döngele Bozdağspor ile birlikte spor alanında da farkındalık yaratacağını dile getiren Muhtar Adayı Ahmet Buğday, “Mahallem’de Futbol başta olmak üzere Voleybol, masa tenisi ve Yüzme gibi branşlarda da sporcular kazandırmanın çabası içerisinde olacağım ve onların spor yapabilmesi için alanlar oluşturacağım” dedi.

İş Adamı Spor Sevdalısı Hakkı Bozdağ tarafından kurulan Kulübün Başkanlığını iş Kadını Dilek Bozdağ Yönetim kurulunda ise İş Adamı Eyüp Bozdağ, Oğuzhan Bozdağ, Emine Bozdağ, Ömer Çayır, Levent Aktaş, Ayşenur Aktaş yer aldığı kulüp adına konuşan Kurucu Başkan Hakkı Bozdağ ise Muhtar adayının yanlarında olduklarını ve tam destek verdiklerini ifade ederek “Herşey Döngele Mahallemiz için, burada nefes alan gençlerimiz kötü alışkanlıklardan uzak durması ve onlara meşkale olsun diye bu kulübü hayata geçirdik. Sporun toplum hayatındaki önemi tartışılmaz. Sadece Futbolda faaliyet göstermiyoruz diğer branşlarımızda var ve inşallah Mahallemizi en iyi yerlerde temsil etmeye gayret göstereceğiz. Muhtar adayımızla birlikte Döngele Mahallemizi ileri taşıyacağız” dedi.

Kulüp Yöneticisi Eyüp Bozdağ Kulübün Formasını Muhtar Adayı Ahmet Buğday’a takdim ederek başarılar diledi. Program hatıra fotoğrafı ile son buldu.