Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan Toptaş’tan LGS Öğrencilerine Başarı Dileği

Kahramanmaraş’ın Onikişubat ilçesinin Belediye

Kahramanmaraş’ın Onikişubat ilçesinin Belediye Başkanı Hanifi Toptaş, 2 Haziran Pazar günü gerçekleştirilecek olan Liseye Geçiş Sınavı (LGS) öncesinde öğrencilere başarılar diledi. Başkan Toptaş, yaklaşık 8 bin öğrencinin sınava gireceği ilçede, ayrıca Kahramanmaraş ve Türkiye genelindeki 1 milyon 38 bin öğrenciye de başarılarını iletti.

Başkan Toptaş, belediye olarak öğrencilerin sınav sürecinde rahat ve sorunsuz bir ortamda olmaları için gerekli tüm önlemleri aldıklarını belirtti. Ayrıca öğrencilere, sınav öncesi ve sınavın tamamlanmasına kadar olan süreçte sessizlik ve konsantrasyonlarını korumaları konusunda tavsiyelerde bulundu.

Başkan Toptaş, mesajında şu ifadelere yer verdi: “Pazar günü yapılacak olan Liseye Geçiş Sınavı’na girecek tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum. Uzun bir süredir hazırlandıkları bu sınavı en iyi şekilde geçerek hayallerindeki liselere yerleşmelerini temenni ediyorum. Öğrencilerimizin başarılı olmaları en büyük dileğimizdir. Bu süreçte değerli velilerimize de seslenmek istiyorum; çocuklarımızın yanında olalım, onlara destek olmaya devam edelim. Tüm öğrencilere başarı ve zihin açıklığı diliyorum.”