Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan Toptaş, Anneler Günü Dolayısıyla Anlamlı Mesaj Verdi

Kahramanmaraş’ın Onikişubat ilçesinin Belediye

Kahramanmaraş’ın Onikişubat ilçesinin Belediye Başkanı Hanifi Toptaş, Anneler Günü vesilesiyle duygusal bir mesaj yayımladı. Başkan Toptaş, annelerin kutsal ve değerli varlıklar olduğunu vurgulayarak, özellikle şehit anneleri başta olmak üzere tüm annelerin gününü kutladı.

Başkan Toptaş’ın mesajında, annelerin toplumda çok özel bir yere sahip olduğuna dikkat çekildi. Toptaş, Peygamber Efendimizin hadisleri ışığında anneliğin kutsallığını ve önemini vurgulayarak, annelerin güçlü bireylerin yetişmesinde ve toplumun temelini oluşturmasında önemli bir rol üstlendiğini ifade etti.

Başkan Toptaş, “Anneler, sınırsız sevginin, engin hoşgörünün, fedakarlığın, şefkatin, merhametin ve en masum duyguların sembolleri olarak karşımıza çıkar. Annelerimiz, hayatımıza anlam katan, dünyayı zenginleştiren ve bize her zaman rehberlik eden ilk öğretmenlerimizdir. Onların kıymetini bilmek ve her zaman baş tacı yapmak, iyi insanlar ve sağlıklı toplumlar olmanın ilk şartıdır” dedi.

Ayrıca, Başkan Toptaş, Filistin’deki zulmün yanı sıra dünyada artan hoşgörü, fedakarlık ve dayanışma ihtiyacına dikkat çekerek, tüm anneleri hürmetle selamladı ve şehit annelerine minnet ve şükranlarını iletti.

Başkan Toptaş’ın duygu dolu mesajı, Anneler Günü’nün anlam ve önemini bir kez daha hatırlatarak, toplumda duyarlılık oluşturdu.