Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan Gökşen; Muhtarlar ile bir araya geldi

Muhtarlar En Yakın Mesai Arkadaşlarımız

Muhtarlar En Yakın Mesai

Andırın Belediye Başkanı Ahmet Sinan Gökşen, Mevlana İdris Zengin Millet Konağında mahalle muhtarıyla bir araya gelerek istişare ve değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.
Andırın Belediye Başkanı Gökşen, İlçemizdeki muhtarlarla hem kendi mahallelerinde hem de periyodik olarak gerçekleştirilen toplantılarda bir araya gelerek onların talep, öneri ve şikâyetlerini dinlemeye, çözüm önerileri üretmeye devam ediyor.
Mevlana İdris Zengin Millet Konağında gerçekleştirilen istişare toplantısına; Andırın Belediye Başkanı Ahmet Sinan Gökşen, Ak Parti Andırın İlçe Başkanı Abdulkadir Kayıran, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mutlu Kaya, Tarımsal Hizmetler ve Muhtarlıklar Dairesi Başkanı Selehaddin Uğur, Diğer Birim Amirleri ve mahalle muhtarları katıldı.


“Güzel İlçemizi Kalkındırmak Adına Çalışmalarımızı Sürdüreceğiz”
Muhtarlarla yaptığı görüşme hakkında bir açıklama yapan Andırın Belediye Başkanı Ahmet Sinan Gökşen, “Demokrasimizin ilk halkasını oluşturan muhtarlarımız, bizim için değerli birer yol arkadaşıdır. Bugün ilçemizde ve mahallelerimizde görev yapan mahalle muhtarlarımız ile bir araya geldik ve yapılan çalışmalarla alakalı değerlendirmelerde bulunduk. Muhtarlarla iş birliği içerisinde güzel ilçemizi kalkındırmak adına çalışmalarımızı sürdüreceğiz. İki asırlık bir geçmişe sahip olan Muhtarlık müessesi, milletin devletine ulaştığı en kısa ve kolay yoldur. Muhtarlık, hizmet merdivenlerinin ilk basamağıdır. Muhtarlarımız ile el ele verip, ilçemizdeki tüm sorunları birer birer yok ederek ilçemizi her anlamda daha ileriye taşıyacağız. Hem milleti, hem devleti temsil gibi önemli bir görevi yürüten, tüm muhtarlarımıza katılımlarından dolayı teşekkür ediyor , hayırlı ve başarılı görevler diliyorum. Birlikte daha güçlüyüz, mahallemizin güzel yarınları için el ele, gönül gönüle vermeliyiz” dedi.