Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Andırın’da uykuları yitirdik, kalıcı çözüm istiyoruz

Kahramanmaraş’ın Andırın ilçesinde vatandaşlar

Kahramanmaraş’ın Andırın ilçesinde vatandaşlar Yağış mazgalların bakımsız ve boş olmasından dolayı rahatsız olduklarını ve uykuları yitirdiklerini ifade ederek kalıcı çözüm istiyorlar.

Andırın İlçesinin en işlek caddelerinden biri olan Kadirli Caddesi Prof. Dr. Ahmet Yaycıoğlu Bulvarında bulunan Sel gibi doğal afetlere karşı yapılan ve Ana cadde üzerinde bakımsızlığından kaderine terk edilen mazgallar trafik yoğunluğu ile gürültü kirliliğine sebep olurken çevre apartman sakinleri ise gece uykularının kaçtığını ve yetkililerden kalıcı çözüm beklediklerini dile getirdiler.

Kalıcı çözüm bekleyen Vatandaş Mazgal’ın yerinden boşanmış olması dolayısı ile üzerinden her araç geçtiğinde büyük bir gürültü çıkardığını mahalle sakinleri bu durumdan şikatçi olduklarını dile getiriyorlar.

Sitemiz www.andirinpostasi.net’e gelen Vatandaş Şikayetinde yapılan açıklamada; “Mazğal’ın üzerinden her araç geçmesinde büyük bir ses çıkıyor, uykudan dahi uyanıyoruz, yetkililerden bir an önce çözüm bekliyoruz” dediler.