Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Atlı, Çağlayancerit Belediye Başkanı Av. Yemliha Göktaş’ı Ziyaret Etti

İyi Parti Kahramanmaraş Kurucu

İyi Parti Kahramanmaraş Kurucu İl Başkanı Faruk Atlı, Çağlayancerit Belediye Başkanı Av. Yemliha Göktaş’ı Ziyaret Etti

İyi Parti Kahramanmaraş Kurucu İl Başkanı Faruk Atlı, Belediye-iş Sendika Başkanı Halil Açıkgöz ile birlikte Çağlayancerit Belediye Başkanı Av. Yemliha Göktaş’ı ziyaret etti. Ziyarette Başkan Göktaş’ın hizmet aşkı ve heyecanını görmekten memnuniyet duyduğunu belirten Atlı, Başkan Göktaş’a yapacağı çalışmalarda başarılar diledi.

Ziyaret sırasında açıklamalarda bulunan İyi Parti Kahramanmaraş Kurucu İl Başkanı Faruk Atlı, Çağlayancerit Belediye Başkanı Yemliha Göktaş’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunduklarını ve kendisinin hizmet aşkıyla dolu olduğunu görmekten büyük mutluluk duyduğunu ifade etti. Atlı, Göktaş’a yapacağı çalışmalarda başarılar dileyerek desteklerinin süreceğini belirtti.

Çağlayancerit Belediye Başkanı Av. Yemliha Göktaş da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, İyi Parti Kahramanmaraş Kurucu İl Başkanı Faruk Atlı ve Belediye-iş Sendika Başkanı Halil Açıkgöz’e teşekkür etti. Göktaş, ilçenin gelişimi ve halkın refahı için ellerinden gelen gayreti göstereceklerini vurguladı.

İyi Parti Kahramanmaraş Kurucu İl Başkanı Faruk Atlı ve beraberindeki heyet, ziyaretin sonunda Başkan Göktaş’a başarılar dileyerek ayrıldı.