Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Arıkan: Değişim 31 Mart’ta mümkün

Kahramanmaraş İttifakı Büyükşehir Belediye

Kahramanmaraş İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeynep Özbaş Arıkan, Elbistan’a 23 yıldır hak ettiği hizmeti veremeyenleri eleştirerek, yeni dönemde de aynı durumun devam edeceğinden şüphe duyduğunu belirtti. Arıkan, “Madem hizmet edecektiniz, 23 yıldır niye etmediniz?” diye sordu.

Arıkan, Kahramanmaraş İttifakı’nın 05’nin açılışında yaptığı konuşmada, Elbistan’ın uzun süredir hak ettiği değeri göremediğini ve sürekli olarak yeterli hizmet alamadığını ifade etti. 31 Mart seçimlerinin, Elbistan’ın iyi yönetimle tanışması için büyük bir fırsat olduğunu vurgulayan Arıkan, şehre hizmet edeceklerini söyledi.

Elbistan’ın 6 Şubat depremlerinde büyük zarar gördüğünü hatırlatan Arıkan, “Elbistanlı hemşehrilerimiz, 23 yıldır mevcut iktidara destek verdi, ancak hak ettikleri hizmeti alamadılar. 23 yıldır hizmet edemeyenlerin yeni dönemde hizmet edeceklerini iddia etmeleri ilginç. Biz, ciddiyetle bu sorunu çözmek istiyoruz. Elbistan’ın çözülmemiş sorunları var. Depremin ardından hala çözülmeyen konut sorunu, çevre kirliliği ve işsizlik gibi sorunlarla karşı karşıyayız” şeklinde konuştu.

Arıkan, değişimin 31 Mart’ta mümkün olduğunu belirterek, “Değişim için fikirlerin değişmesi gerekiyor. Biz, şeffaf ve hesap verebilir bir yönetim istiyoruz. Elbistan ve diğer ilçeler için hizmetin önünü açacak değişimi sağlamak için buradayız. Elbistanlılardan destek istiyoruz. 31 Mart’ta değişim mümkün” dedi.

Ateş: “Vatandaşlarımıza Karşı Sorumluluğumuz Var”

CHP Kahramanmaraş İl Başkanı Ünal Ateş de seçim koordinasyon merkezi açılışında yaptığı konuşmada, vatandaşlara karşı sorumluluklarının bilincinde olduklarını söyledi. Ateş, çiftçilerden işsiz gençlere kadar her kesimin sorunlarına çözüm bulacaklarını ifade etti.

Ateş, “Biz, vatandaşlarımıza karşı sorumluluğumuzun bilincindeyiz. İşte bu yüzden yola çıktık. Elbistan ve diğer ilçelerimiz için hizmete talibiz. 31 Mart’ta desteklerinizi bekliyoruz” şeklinde konuştu.