Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Andırın’da “Musiki Dinletisi” Türk Halk Müziği ve Türkü Dinletisi Düzenlendi

Andırın Belediyesi tarafından “Musiki

Andırın Belediyesi tarafından “Musiki Dinletisi” Türk Halk Müziği ve Türkü Dinletisi, Şehit Yasin Höbek Yatılı Bölge Ortaokulu konferans salonunda Kahramanmaraş’ın sevilen sanatçıları Arif Yücel ve Ahmet Görüzoğlu’nun katılımıyla gerçekleşti.
Şehit Yasin Höbek Yatılı Bölge Ortaokulu konferans salonunda gerçekleşen programda konuşan Belediye Başkanı Ahmet Sinan Gökşen, “Arif Yücel ve Ahmet Görüzoğlu tarafından verilen konserin, çok güzel bir akşam yaşattığını belirtti.
Sosyal kültürel etkinliklere büyük önem veriyoruz. Türk Musiki konseri konusunda bir çok talep vardı. Biz de böyle bir program düzenlemeye karar verdik. Destek olan ve buraya gelen herkese teşekkür ederim” ifadesini kullandı.
Başkan Gökşen, Belediyemiz tarafından düzenlenen “Musiki Dinletisi” Türk Halk Müziği ve Türkü Dinletisi, Kahramanmaraş’ın sevilen sanatçıları Arif Yücel ve Ahmet Görüzoğlu’nun katılımıyla gerçekleşti. Sanatçıların etkileyici performanslarıyla renklenen etkinlik, izleyicilere unutulmaz bir deneyim yaşattı. Katılımcıların Musiki dinletileri, Türk Halk Müziği’nin derin duygularını ve Türkülerimizin incelikli dokusunu yansıtarak, izleyicileri duygusal bir yolculuğa çıkardı. Değerli hocalarımıza eşsiz dinletileri için teşekkür ederiz” dedi.
Şehit Yasin Höbek Yatılı Bölge Ortaokulu konferans salonunda düzenlenen program Kuran-ı Kerim Tilaveti ile taçlanarak son buldu.