Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

100.YIL HATIRA ORMANI’NA 200 FİDAN DİKİLDİ

24 Kasım Öğretmenler Günü

24 Kasım Öğretmenler Günü kutlamaları kapsamında, 24 Kasım Öğretmenler Günü 100. Yıl Hatıra Ormanı’na bu yıl da 200 fidan dikildi. İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Orman İşletme Müdürlüğünün katkılarıyla düzenlenen fidan dikim törenine Vali Dr. Erdinç Yılmaz, İl Milli Eğitim Müdürü Aydın Albak, Orman İşletme Müdürü Bülent Çağlar, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

İlk fidanı dikerek can suyunu veren Vali Dr. Erdinç Yılmaz, tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutlayarak, “Bugün 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle fidan dikimi gerçekleştirdik. Fidanları öğrencilerimizle beraber diktik. Dünyamızın, çevremizin daha güzel, daha yeşil olması için güzel bir faaliyet. Orman İşletme Müdürlüğümüze ve İl Milli Eğitim Müdürlüğümüze teşekkür ediyorum. Şimdiden kıymetli öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününü kutluyorum, nice güzel, başarı dolu Öğretmenler Gününe kavuşmalarını diliyorum.”dedi.

Vali Yılmaz’ın ardından protokol mensupları, öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz de Hatıra Ormanı’na fidan dikerek, tüm öğretmenlerin Öğretmenler Gününü kutladılar.