Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

YEŞİLDEMİR,40 GÜN UYUMAK YOK

Ellek Belediye Başkanı ve

Ellek Belediye Başkanı ve AK Parti’nin yeniden Ellek Belediye Başkan Adayı olarak gösterdiği Abbas Yeşildemir, soğuk bir kış gününde, yerel halkın ve çalışma arkadaşlarının yoğun ilgisiyle karşılandığı bir buluşmada önemli açıklamalarda bulundu. Kalabalığa “aziz dostlar”, “değerli kardeşler” ve “ailem” diye seslenen Yeşildemir, topluluğa olan derin bağlılığını ve teşekkürlerini ifade ederken, Ellek’te gerçekleştirilen projeler ve gelecek vaatlerini anlattı.

Yeşildemir’in konuşması, göreve gelindiğinden bu yana gerçekleştirilen çalışmaların bir özeti niteliğindeydi. Kendisi ve ekibinin, “temiz ve helal oylar” ile ve “cumhurbaşkanımızın başta olmak üzere vekillerimizin desteğiyle” Ellek için önemli başarılara imza attıklarını belirtti.

Belediye başkanı, geride bıraktıkları dönemde Ellek için yapılanları sıralarken, özellikle yol, su, ve altyapı sorunlarının çözümüne, yeni araç alımlarına ve park ile bahçe düzenlemelerine dikkat çekti. Bu başarıların, sadece belediye ekibinin çabalarıyla değil, aynı zamanda halkın desteği ve çalışanların emeği ile mümkün olduğunu vurguladı.

Yeşildemir, gelecek döneme dair planlarını da paylaştı. TOKİ projeleri, yeni belediye binası inşası ve köy evleri gibi vaatlerle, Ellek’in daha da gelişeceğinin altını çizdi.

Konuşmasında ayrıca, “40 gün uyumak yok” diyerek, önümüzdeki seçimler için yoğun bir çalışma dönemi öngördüğünü ve bu süreçte herkesin elinden gelenin en iyisini yapması gerektiğini vurguladı. Abbas Yeşildemir, topluluğa olan inancını ve gelecek için umudunu dile getirirken, Ellek’in refahı ve gelişimi için gece gündüz demeden çalışacaklarını ifade etti.