Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Yeniden Refah Partisi’nde seçimlerin ardından ilk yönetim değişikliği

Yeniden Refah Partisi Kahramanmaraş

Yeniden Refah Partisi Kahramanmaraş İl Başkanı Muhammed Aydoğar, seçimlerin ardından ilk yönetim değişikliğini gerçekleştirerek Faruk Başel’i Mahalli İdarelerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı olarak atadı.

Başel, yeni görevine ilişkin yaptığı açıklamada, “Sayın İl Başkanımız Muhammed Aydoğar tarafından Mahalli İdarelerden Sorumlu İl Başkan Yardımcılığı görevine getirilmenin onurunu yaşıyorum. 31 Mart seçimi öncesi inanç ve adanmışlık ruhuyla çıktığımız bu yolda, milli duruşumuzdan taviz vermeden ve mesai mefhumu gözetmeden, belediyelerimiz, tüm teşkilatlarımız ve şehrimizin her biri bir değer olan hemşehrilerimizle, İl Başkanımız Sayın Muhammed Aydoğar liderliğinde çalışmaya devam edeceğiz.

Şahsıma gösterilen bu teveccühten dolayı teşekkür ediyorum. Yeniden Refah Partisi Kahramanmaraş İl Başkanlığı olarak Milli Görüş davasını toplumun her köşesinde hissettirecek çalışmalar, adaletli uygulamalar, şehrimizin öz kimliğine has sosyal kültürel çalışmalarla yıllardır beklenen olduğumuzun mührünü hemşehrilerimizin gönüllerine vuracağız. Kahramanmaraşlının sorunlarına çözüm bulma yolunda emek verecek olmanın heyecanı bize güç verecektir. Yeniden Refah Ailesi olarak yolumuza kararlılıkla devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Yeniden Refah Partisi’nin Kahramanmaraş İl Başkanlığı, yeni yönetimiyle birlikte belirlediği hedeflere ulaşmak için kararlılıkla çalışmalarını sürdürüyor. Faruk Başel’in atamasıyla birlikte parti, kadro güçlendirmesi yaparak hizmet anlayışını daha da güçlendirmeyi amaçlıyor.