Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

VALİ VE EŞİ SENDROMLU ÇOCUKLAR’A İFTAR VERDİ

Osmaniye ValiSİ  Dr. Erdinç
Osmaniye ValiSİ  Dr. Erdinç Yılmaz ve eşi Doç. Dr. Şenay Yılmaz Hanımefendi down sendromlu çocuklar ve aileleri ile iftarda buluştu. İftar programına Osmaniye Down Sendromlular İzcilik ve Spor Kulübü Derneği Başkanı Sultan Erat da katıldı.
İftar öncesinde çocuklarımızla tek tek ilgilenen Vali Dr. Erdinç Yılmaz ve eşi Doç. Dr. Şenay Yılmaz Hanımefendi, çocukların aileleri ile bir süre sohbet etti. Okunan ezanla birlikte oruçlar açıldı. İftar yemeğinin ardından Vali Yılmaz, down sendromlu çocuklarımızla birlikte pasta kesti.
Vali Yılmaz iftarın ardından yaptığı konuşmada, “Bu mübarek Ramazan günü down sendromlu sevgili çocuklarımız ve aileleri ile iftar açtık. Allah oruçlarımızı kabul etsin. Bu içten gülümseyen, güzel yürekli çocuklarımızla olmak çok güzel. Onları çok seviyoruz. Onların sevgileri çok güzel, kendileri çok güzel, kalpleri çok güzel. Onlarla dünya çok güzel, iyi ki varlar. Onlar benim çok kıymetli arkadaşlarım, çok uzun zamandır tanışıyoruz, bugün de bir araya geldik.”diye konuştu.
Program sonunda Vali Dr. Erdinç Yılmaz ve eşi Doç. Dr. Şenay Yılmaz Hanımefendi çocuklara hediyeler verdiler.