Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Vahit Kirişçi’den Andırın’a ziyaret

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili
AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri
Komisyonu Başkanı 66. T.C. Hükümeti Kabinesi Tarım ve Orman Bakanı Prof. Dr. Vahit Kirişçi Andırın’a gelerek Ramazan Bayramı dolayısıyla bir dizi ziyaretlerde bulundu.
  Tarım ve Orman Bakanı Prof. Dr. Vahit Kirişçi ilk ziyaretini Andırın Belediyesine yaparak, 31 Mart Mahalli İdareler seçimini kazanan Andırın Belediye Başkanı Ahmet Sinan Gökşen’e hayırlı olsun temennisinde bulundu.
  Kirişçi daha sonra Andırın Belediyesinde  vatandaşlarla bir araya gelerek bayramlarını tebrik etti.
Kirişçi ve beraberinde Andırın Belediye Başkanı Ahmet Sinan Gökşen, Ak Parti Andırın İlçe Başkanı Abdulkadir Kayıran, MHP Andırın İlçe Başkanı Ali Keleş, Ak Parti Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Başkanları, Belediye Meclis Üyeleri ve Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte esnaf ziyaretleri yaparak vatandaşların Ramazan Bayramlarını tebrik ettiler.
  Andırın Belediye Başkanı Ahmet Sinan Gökşen’de bu nazik ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek şunları söyledi. “AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı 66. T.C. Hükümeti Kabinesi Tarım ve Orman Bakanı Prof. Dr. Sn. Vahit Kirişçi’yi Andırın Belediyemizde misafir ettik. Esnaflarımızı ziyaret ederek Ramazan Bayramlarını kutladık. Sayın Bakanımıza nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.