Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Ünlü: Sizden her evden bir oy istiyoruz

Büyük Birlik Partisi (BBP)

Büyük Birlik Partisi (BBP) Onikişubat Belediye Başkan Adayı Gökhan Ünlü, seçim çalışmalarını tek başına sürdürürken, dün akşam Kavlaklı bölgesinde ziyaretlerde bulunarak mahalle sakinlerinden destek istedi. Afşin’de katıldığı mitingin ardından kırsal Tekir Mahallesini ziyaret eden Ünlü, eski belediye başkanları ve seçmenlerle görüşerek Tekir’in eski parlak günlerine dönmesini hedeflediğini belirtti.

İlçe merkezine dönerken yine eski beldelerden olan kırsal Kavlaklı’nın Ceyhan Mahallesinde bir aileye konuk olarak iftar sofrasında bulunan Ünlü, işadamı Osman Tolukeser ve Onikişubat Belediye Meclis Üyesi Adayı Gazeteci Akif Arslan ile birlikte Ceyhan Mahallesindeki muhtar adaylarının seçim bürolarını ziyaret ederek seçmenlerden destek istedi.

Ünlü, yaptığı konuşmalarda siyasette karşılıklı olarak fikirlerin savunulması gerektiğini vurgulayarak, “Bu muhtarlık seçimleri siyasi seçimlerde kimseyle kötü olmaya gerek yok. Bizim öyle çok büyük vaatlerimiz yok. Bir tramvay getirme gibi, bir Kılavuzlu kanallarını İtalya’daki gibi yapmak vaadimiz yok. Hastane yapma gibi bir vadim benim yok. Ama bu devlette yerel idarecilerin yapması gereken birçok iş var. Mahallemiz için konuşmak zorundayız.” şeklinde konuştu.

Ünlü, seçim çalışmalarını ailesi ve birkaç arkadaşıyla birlikte sürdürdüğünü belirterek, “Biz kendi imkanlarımızla sizlere ulaşmaya çalışıyoruz. Sizden her evden bir oy istiyoruz. Belediye meclisinde bulunacak arkadaşımız, sizler için çalışmalarını sürdürecektir.” dedi.