Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Ülkü Ocakları Elbistan İlçe Başkanlığı, Otizm Farkındalık Günü’nde Etkinlik Düzenledi

Ülkü Ocakları Kahramanmaraş İl

Ülkü Ocakları Kahramanmaraş İl Başkanı Dursun Nar, Ülkü Ocakları Elbistan İlçe Başkanlığı’nın Asena Birimi ile birlikte 02 Nisan Otizm Farkındalık Günü dolayısıyla düzenlediği etkinlik ve boyama faaliyetini duyurdu. Nar, yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Ülkü Ocakları Elbistan İlçe Başkanlığımız; Asena Birimi ile birlikte 02 Nisan Otizm Farkındalık Günü münasebetiyle etkinlik ve boyama faaliyeti gerçekleştirmiştir. Otizm eksiklik değil, farklılıktır. Bu özel gün vesilesiyle, farklılıkları kutlamak ve birlikte fark etmek amacıyla bu etkinliği düzenledik.

Otizmli bireylerin hayatlarına daha fazla anlam katmak, onları topluma daha iyi entegre etmek için elimizden gelen gayreti göstermeye devam edeceğiz. Tüm otizmli bireyler ve aileleriyle dayanışma içinde olduğumuzu bir kez daha vurgulamak istiyorum. Farklılıkları birlikte fark edelim!”

Bu açıklamalar, Ülkü Ocakları Elbistan İlçe Başkanlığı’nın toplumsal farkındalığı artırmaya yönelik duyarlı bir yaklaşım sergilediğini ve otizmli bireylerin hayatlarına daha fazla katkı sağlamayı amaçladığını göstermektedir.