Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

TREDER, Alışveriş Kartı Dağıttı

Treyler Sanayicileri Derneği (TREDER),

Treyler Sanayicileri Derneği (TREDER), Ramazan ayında da depremzedelere destek olmaya devam ediyor. Kahramanmaraş’taki depremden etkilenenler için Onikişubat Belediyesi’ne ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere 500 bin TL değerinde 1000 adet alışveriş kartı verildi.

Türkiye’nin treyler üretim merkezi haline gelmesine büyük katkı sağlayan TREDER, sosyal sorumluluk projeleriyle de diğer sivil toplum kuruluşlarına örnek oluyor. Deprem sürecinde tüm imkanlarını seferber eden TREDER, Ramazan ayında da depremzedelere destek olmayı sürdürdü.

27 Mart’ta gerçekleşen yardım organizasyonunda, 500 bin TL değerindeki 1000 adet alışveriş kartı, TREDER üyesi Mehmet Dinçer tarafından Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek ve Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Ali Ünsal’a teslim edildi.

TREDER’in Kahramanmaraş’taki depremzedelere yönelik yardım çalışmaları ise bununla sınırlı kalmıyor. Dernek, depremin hemen ardından AFAD’a nakdi yardımda bulunmuş, yardım malzemeleri toplama ve dağıtım organizasyonlarına katkı sağlamıştı. Ayrıca, İskenderun Nuri Uysen Ortaokulu ve Belen Sultan II. Abdülhamid Han Ortaokulu’nda Robotik Kodlama Sınıfı kurulmasına destek verdi.

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, TREDER’in yaptığı yardımla ilgili şunları söyledi: “TREDER, bin tane ihtiyaç sahibi ailelerimize dağıtmak üzere hediye kartı getirdiler. Özellikle Ramazan’da paylaşmanın, yardımlaşmanın en güzel örneğini TREDER gösterdi. Biz de bunları ihtiyaç sahibi kardeşlerimize, belediyemiz kanalıyla dağıtacağız. Kendilerine bu güzel yardımları için teşekkür ediyorum.”

TREDER’in organizasyonuna katkı sağlayan firmalar arasında Kadesan Group, Sertel, Osman Koç, Cloos, Mustafa Kavas, Alm Damper, Scorpion, OMS, Atik Masa, Mustafa Ceylan, Özgül, Özkoç ve Nükte yer alıyor.