Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Toptaş, projelerini ve hedeflerini paylaştı

AK Parti’nin Onikişubat Belediye

AK Parti’nin Onikişubat Belediye Başkan adayı Hanifi Toptaş, seçim çalışmaları kapsamında Kadir Paşa Bulvarı’nda esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Toptaş, burada yaptığı açıklamada, projelerini ve hedeflerini paylaştı.

Toptaş, “İnşallah hemşehrilerimizin destekleriyle 31 Mart’ta göreve geldiğimizde Oto Sanayi Sitesi, Mobilya Showroom Merkezi, Kreş, Kütüphane, Çok Amaçlı Spor Tesisi gibi projelerimizi ilçemize kazandıracağız. Yerinde Dönüşüm Ofisleri, Kentsel Dönüşüm Master Planı ve Yeni İmar planlarımızla Onikişubat’ı yatay mimari ilkelerine uygun daha dirençli ve güvenli hale getireceğiz” dedi.

Saha ziyaretlerinin ve vatandaşlarla yapılan istişarelerin önemine değinen Toptaş, “Projelerimiz hemşehrilerimiz tarafından büyük bir teveccühle karşılandı. İnşallah hemşehrilerimiz kazanacak, Onikişubat kazanacak” şeklinde konuştu.

Onikişubat için hazırladığı projelerle ilgili olarak da bilgi veren Toptaş, “Engelsiz Yaşam Merkezi, Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezi, Doğal Ürünler Pazarı ve Bitki Üretim Merkezi gibi projelerimizi bir bir hayata geçireceğiz” ifadelerini kullandı.