Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Toptaş: Projelerimizle hemşehrilerimiz kazanacak, Onikişubat kazanacak

AK Parti Onikişubat Belediye

AK Parti Onikişubat Belediye Başkan Adayı Hanifi Toptaş, Beşen, Kertmen, Sarıgüzel, Hacıbudak, Payamlı, Hacınınoğlu, Ilıca ve Gedemen mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldi. Toptaş, yaptığı açıklamada, “Kırsal kalkınma noktasında hayata geçireceğimiz destekler, Bitki Üretim Merkezi ve Doğal Ürünler Pazarı projelerimizi anlattık. Projelerimizle Onikişubat’ı daha da ileriye taşıyacağımız noktasında bizlere güvenleri tam” dedi.

31 Mart Yerel Seçimleri’ne sayılı günler kala ziyaretlerini sürdüren Hanifi Toptaş, Beşen, Kertmen, Sarıgüzel, Hacıbudak, Payamlı, Hacınınoğlu, Ilıca ve Gedemen mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldi. Mahalle sakinleriyle sohbet eden ve taleplerini not alan Toptaş, Onikişubat için hedeflerinden de bahsetti. Özellikle kırsal mahallelerin kalkınması noktasında plan ve projelerine dair vatandaşlarla istişarelerde bulundu.

Toptaş, “İlçemizin her bir noktasını tek tek ziyaret ederek hemşehrilerimizle bir araya gelmeye devam ediyoruz. Bugün de Beşen, Kertmen, Sarıgüzel, Hacıbudak, Payamlı, Hacınınoğlu, Ilıca ve Gedemen mahallelerimizde hemşehrilerimizle buluştuk, sohbet ettik, taleplerini dinledik, projelerimize dair istişarelerde bulunduk. Kırsal mahallelerimizin kalkınması noktasında hayata geçireceğimiz destekler, Bitki Üretim Merkezi, Doğal Ürünler Pazarı ve Mobil İletişim Aracı projelerimizi anlattık. Projelerimiz hemşehrilerimiz tarafından büyük bir ilgi gördü. Projelerimizle Onikişubat’ı daha da ileriye taşıyacağımız noktasında bizlere güvenleri tam. Bu güveni boşa çıkarmamak için inşallah 31 Mart’ta göreve geldiğimizde gecemizi gündüzümüze katarak çalışacağız. Dua ve destekleriyle yanımızda olan, gücümüze güç katan hemşehrilerimize şükranlarımızı sunuyoruz. Projelerimizle hemşehrilerimiz kazanacak, Onikişubat kazanacak” şeklinde konuştu.