Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Toptaş: Onikişubat’ı hep birlikte inşa ve ihya edeceğiz

Kahramanmaraş’ın Onikişubat ilçesinde 31

Kahramanmaraş’ın Onikişubat ilçesinde 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri’nde Belediye Başkanı seçilen İnşaat Mühendisi Hanifi Toptaş, görevine başladı. Mazbatasını alarak göreve resmen başlayan Toptaş, eski başkan Hanefi Mahçiçek’ten görevi devraldı.

İlk olarak Kahramanmaraş Adliyesi’nde düzenlenen törenle mazbatasını alan Toptaş, ardından Onikişubat Belediyesi’ne gelerek devir teslim törenine katıldı. Törene AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Ömer Oruç Bilal Debgibi, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fırat Görgel, Ak Parti İl Başkanı Cüneyt Doğan, MHP İl Başkanı Hüseyin Vahit Demiröz ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Eski Başkan Hanefi Mahçiçek, törende yaptığı konuşmada seçim sonuçlarının hayırlı olmasını dilerken, yeni Başkan Hanifi Toptaş’a başarılar diledi. Toptaş ise konuşmasında, Cumhur İttifakı’nın paydaşlarına ve vatandaşlara teşekkür ederek, “Onikişubat’ı hep birlikte inşa ve ihya edeceğiz” dedi.

Toptaş, “Bugün benim için çok değerli. İnsanın hayatta yaşayabileceği en özel anlardan bir tanesi. Öncelikle bugün yanımızda olan herkese teşekkür ediyorum. İnşallah yeni dönemde bu kadim memlekete ve aziz millete çok güzel hizmetler kazandıracağız” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından Hanifi Toptaş, başkanlık mührünü Hanefi Mahçiçek’ten teslim aldı.