Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

TOPTAŞ; “ESNAFLARIMIZIN BİZLERİ SICAK KARŞILAMSINDAN MEMNUNİYET DUYDUK”

AK Parti Onikişubat Belediye

AK Parti Onikişubat Belediye Başkan Adayı Hanifi Toptaş seçim çalışmaları çerçevesinde bu gün Azerbaycan Bulvarı üzerinde bulunan Büyükşehir Belediyesi karşısındaki Esnafları ziyaret etti. Başkan burada esnafın sıcak karşılaması ve destek verecek olmalarından dolayı memnun oldu.


BURASI ESANFALARIMIZA ADETA BİR CAN SUYU OLDU
Ziyaret ile ilgili açıklama yapan Toptaş şunları belirtti; “Dün Kırsal Mahalledeydik. Akşam Boğaziçi Mahallesi’nde mahalle toplantımızı gerçekleştirdik. Bugün de tüm teşkilatımızla birlikte Büyükşehir Belediye’nin hemen karşısındaki Geçici Çarşımızdaki esnaflarımızı ziyaret ettik. Özellikle deprem sonrasındaki tabii yıkımın çok olduğu bir bölge. Ama Elhamdülillah burada hemen, esnafımızın burada ticari işletmelerinin devam edilmesi noktasında çok hızlı bir çalışma yürütüldü ve burası esnaflarımıza adeta bir can suyu oldu. Şu anda tabii ki ticaretlerine devam ediyorlar.

Kısa vadeli sorunları var. Onları tabii ki şu an hem ilgili birimlerle görüşerek çözmeye çalışıyoruz. Ama en çok merak ettikleri konulardan bir tanesi de burada Azerbaycan Mahallemiz biliyorsunuz devam ediyor şu anda. Buradan ne zaman çıkacaklarıyla alakalı bir soru var. Bunu da ilgili birimlerle ilgili bir soru. Bir süre içerisinde bir buçuk iki yıldır bir süre içerisinde Azerbaycan mahallemiz inşallah tamamlanacak. Buradaki esnaflarımız da tabii geçici olarak konumlandırılacak yerlerine inşallah ayarlayacağız. Ben tabii çok teşekkür ediyorum buradaki esnaflarımıza bu sıcak karşılama için. Siz değerli basın mensubu arkadaşlarımıza da bilgi ve alakanızdan dolayı da ayrıca teşekkür ederim” dedi.