Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

TOPAL; ARICILARIMIZA HİBE DESTEK PROJLERİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI..

Osmaniye merkez ve ilçeleri

Osmaniye merkez ve ilçeleri Bal üreticiler birliği başkanı İsmet Topal, yönetim kurulu üyeleri ve arıcılarımız ve TKDK Osmaniye irtibat ofisi sorumlu personelleri Bahadır Aslankurt ve Adem Kazu ile 30.01.2024 Tarihinde salı günü akşam saat: 19.30 da Birlik binasında bir araya geldiler. İPARD ( TKDK ) hibe destek projeleri kapsamında ile Bal Üreticileri Birlik başkanı İsmet Topal, yaptığı konuşmada; Değerli arıcı arkadaşlarım İpard hibe destek projeleri kapsamında bizleri bilgilendirmek üzere Bahadır bey ve Adem kardeşimiz bizleri kırmayarak buraya kadar geldiler kendilerine hoş geldiniz diyor, sonsuz teşekkür ediyorum. Dedi.
TKDK Osmaniye irtibat ofisi sorumlu personelleri Bahadır Aslankurt da yaptığı konuşmasında; Biz ipart hibe destek projesi kapsamında düzenli ve eksiksiz yapılan projelerinize arıcılarımıza makine, ekipman, mobil taşıma sistemleri ve kovan takip sistemi olmak üzere % 50 ile %70 arasında hibe desteği veriyoruz. İnşallah isteyen proje hazırlayan arıcılarımızın bütün ekipmanlarını tamamlayacağız. Bizim amacımız kırsal kesimde üretim yapan bütün üreticilerimize destek olmak, üretimin yapılması için, makine ve ekipmanlarını tamamlamaktır. Dedi.
Osmaniye Bal üreticiler birliği başkanı İsmet Topal yaptığı konuşmasında, Bizleri proje hazırlanmasında, nelere hibe verileceği konusunda detaylı bir şekilde bilgilendiren Bahadır beye sonsuz teşekkür ediyorum. İnşallah bizde bal üreticiler birliği olarak arıcılığın geliştirilmesi ve üretimin artırılması için gece gündüz demeden çalışmalarımıza devam edeceğiz, sağlıklı ve kaliteli bal üreterek tüketicilerimize sağlıklı kaliteli bal yedireceğiz. Biz Birlik yönetimi olarak, her zaman arıcılarımızın yanında sahada olacağız, birlik ve beraberlik içerisinde hareket bütün problemleri birlikte çözeceğiz. Biz izlemeye devam ediniz destek sizden güzel hizmetler bizden Diye konuştu.