Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Sumbas’ta Emniyet Teşkilatı İftarda Buluştu

Sumbas İlçe Emniyet Amirliği
Sumbas İlçe Emniyet Amirliği tarafından düzenlenen iftarda il, ilçe protokolü ve emniyet mensupları bir araya geldi.
Sumbas Emniyet Amirliği, emniyet mensuplarına 10 Nisan Polis Haftası münasebetiyle iftar yemeğinde düzendi.
Sumbas Belediyesi toplantısı salonunda düzenlenen iftar programına, Sumbas Kaymakamı Mehmet Furkan Taşkıran ve Osmaniye İl Emniyet Müdürü Mehmet Sarıbuva, Kadirli İlçe Emniyet Müdürü Tarık Esad Kahveciler, Sumbas İlçe Jandarma Komutanı Engin Akcan, Sumbas Belediye Başaknı Zeki Demiroğlu, İlçe Müftüsü İbrahim Akyüz ve görevli polisler katıldı. İftar yemeğinde İlçe Müftüsü İbrahim Akyüz iftar duasında bulundu.
İftar yemeğinde bir açıklama yapan İlçe Emniyet Amiri Sadi Bozdayı, emniyet mensupları olarak vatandaşların can ve mal güvenliği, devletin bekası için gece gündüz fedakarca çalıştıklarını söyledi.
Ramazan ayının manevi havasını aynı sofrada yaşamak ve moral motivasyon sağlamak amacıyla düzenledikleri iftar programında katılımlarından dolayı davetlilere teşekkür eden Bozdayı, “Mübarek Ramazan akşamında mesai arkadaşlarımla ve siz değerli misafirlerimizle kardeşlik ve ekip ruhu içinde bir arada olmaktan mutluluk duydum. İnşallah daha nice böyle güzel günlerde bir arada oluruz.” dedi.
İftar Programından sonra İlçe Emniyet Amiri Sadi Bozdayı, katılımlarından dolayı Osmaniye İl Emniyet Müdürü Mehmet Sarıbuva’ya günün anısında hediye takdim etti. Topluca hatıra fotoğrafı çektirildi.