Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Sultangazi’de Hatırası Olan Kedi Çalındı

Sultangazi’de, kimliği belirsiz iki

Sultangazi’de, kimliği belirsiz iki kişi, sokaktan geçerken bir dairenin açık penceresinden gördükleri kediyi çaldılar. Kedinin sahibi Zale Saral, “Bu kedi, eşimin ardından bize kalan bir hatıra. Lütfen geri getirin” dedi.

Malkoçoğlu Mahallesi’nde yaşayan Saral ailesinin kızı, scottish cinsi bir kedi satın alarak babasına hediye etmişti. Saral, bu kediyi çok seviyor ve üç ay önce babasını kaybettikten sonra kedinin onun hatırası olduğunu düşünerek bakmaya devam ediyordu.

12 Mayıs Pazar günü, saat 20.00 sularında, Saral ailesinin yaşadığı binanın önünden geçen iki kişi, penceredeki kediyi fark edip çalarak hızla uzaklaştılar. Kedinin sahibi Zale Saral, durumu fark edince polise giderek şikayetçi oldu.

Hırsızlık anları, bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde, iki şüphelinin kediyi alırken ve olay yerinden uzaklaşırkenki anları görülüyor.

Zale Saral, “Kedimiz bizim için çok değerli. Eşimden bize kalan bir hatıra. Çok üzgünüz ve endişeliyiz. Lütfen geri getirin” diyerek duygularını dile getirdi.