Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

SÜLEYMAN ALGAN: BENİM YANIMDA HALK VAR

İYİ Parti’nin Önceki Dönem

İYİ Parti’nin Önceki Dönem İlçe Başkanı İbrahim Coşkun ve DEVA Partisi Düziçi İlçe Başkanı Ömer İşcan CHP Düziçi Belediye Başkan Adayı Süleyman Algan’a destek ve katılım yürüyüşü düzenledi.

CHP Düziçi seçim bürosunda yapılan programda konuşan Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) Düziçi Belediye Başkan adayı Süleyman Algan, seçim vaatlerini ve hedeflerini coşkulu bir kalabalığa anlattı. Algan, halka hitaben yaptığı konuşmada, yolsuzluk, hırsızlık ve rant sağlamanın önüne geçileceğinin altını çizdi. Algan, “Biz ne dedik? Hırsızlık yok, yolsuzluk yok, kimseye rant sağlatma yok, kimseye peşkeş çekme yok dedik” ifadelerini kullanarak, temiz ve şeffaf bir yönetim anlayışına vurgu yaptı.

Algan, 85.000 kişinin belediye başkanı olacağını belirterek, herkese eşit hizmet götürme sözü verdi. Parti gözetmeksizin tüm Düziçi halkına hizmet edileceğini belirtti.

Konuşmasında altyapı ve hizmet projelerine de değinen Algan, özellikle yol yapımı ve su sorunlarına dikkat çekti. Gece çalışmalarıyla trafik yoğunluğunun az olduğu saatlerde yol yapım çalışmalarını hızlandıracaklarını belirtti. Algan, “İlk etapta yol yapımını 3 vardiye şeklinde yapacağız” dedi.

Algan, seçimlere 29 gün kala, rakiplerine belediyeciliği öğreteceğini iddia ederek, “29 güne kadar bunlara belediyeciliği ben öğreteceğim. Su bolluğundaki Düziçi’nde susuzluk çekilmesine izin vermeyeceğiz ” şeklinde konuştu.

Ayrıca, sokak hayvanları için de önemli adımlar atacaklarını belirten Algan, aşılamadan, kısırlaştırmaya kadar bir dizi önlem alacaklarını ve barınaklar kuracaklarını söyledi.