Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Sular Akademi Hastanesi Çalışanları Ramazan İftarında Buluştu

  Kahramanmaraş merkezli Sular

 

Kahramanmaraş merkezli Sular Akademi Hastanesi çalışanları, Ramazan ayının bereketini paylaşmak için düzenlenen iftar programında bir araya geldi. Programda, geçtiğimiz yıl meydana gelen 6 Şubat depremlerinde hayatını kaybeden 11 sağlık çalışanı için hatim duası yapıldı.

Özel Sular Akademi Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Sular, iftar programında yaptığı konuşmada, deprem sonrasında yaşananları hatırlatarak çalışanların gösterdiği özveriye vurgu yaptı.

Sular, “Deprem sonrasında kamera kayıtlarını izlediğimizde kardeşlerimizin yoğun bakımlarda, koridorlarda nasıl koştuğunu bir izleseniz, maddi karşılığı olmayan bir şey. Hemşireler sallanan bina içinde çocukları battaniyelere alıp aşağı yukarı taşıdıklarını gördüm. Kimse binalara giremezken bizim arkadaşlarımız defalarca binalara girdi. Sizlere canı gönülden teşekkür ediyorum. Sizler birer sağlığın kahramanısınız” dedi.

Hasan Sular ayrıca, depremde kaybedilen sağlık çalışanları ve tüm deprem şehitleri için dua ederek, başsağlığı dileklerini iletti. Programda bir araya gelen çalışanlar, birlikte iftar yapmanın yanı sıra birbirleriyle hasret giderdi ve gelecek için umutlarını paylaştı.