Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Spor Camiasından Başkan Görgel’e ziyaret!

Kahramanmaraş’ın Spor kamuoyuna hizmet

Kahramanmaraş’ın Spor kamuoyuna hizmet eden sporun paydaşlarından Kahramanmaraş Gençlik ve spor İl Müdürlüğü, Saha Komiserleri Derneği ve 46 Kahramanmaraş Masterler Derneği Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fırat Görgel’i ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundular.

 

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette Kahramanmaraş Gençlik ve spor İl Müdürlüğü Şube Müdürü, Gençlikspor Kulübü Yöneticisi Mustafa Arguz, Kahramanmaraş Saha Komiserleri Derneği Başkanı Fatih Dağ ve Yönetim Kurulu Üyeleri, 46 Kahramanmaraş Masterler Derneği Başkanı Dursun Özçelik ve Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Büyükşehir Belediye Başkanı Fırat Görgel, ‘Kahramanmaraş’ımızın 50 yılını inşa edeceğiz’ diyerek Spor yatırımlarını anlattı.

Başkan Görgel Konuşmalarında şu ifadeleri kullandı; “Yeni dönem içerisinde stadyumumuzu yapacağız. Ben bu şehirde yıllarca futbol oynadım. Amatör futboldan da çok sayıda tanıdığım var. Buraya dört dörtlük bir stadyum kazandırmamız gerekiyor. Bu dönem içerisinde stadyumumuzu yapıyoruz. Olimpik yüzme havuzu da şehrimizin bir eksiği, şehrimize kazandıracağız. İlçelerimize yarı olimpik yüzme havuzları yapacağız. Şehrimizde şampiyon sporcu geliştirme merkezini yapacağız. Projelerimizi hayata geçireceğiz. Spor Vadisi ile Spor’a yeniden değer katacağız” dedi.