Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

SANKO Üniversitesi’nde Mezuniyet Heyecanı

SANKO Üniversitesi Lisansüstü Eğitim

SANKO Üniversitesi Lisansüstü Eğitim Entitüsü, Sağlık Bilimleri Fakültesi (SBF) ve Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu (SHMYO) öğrencileri, eğitimlerini başarıyla tamamlayarak mezuniyet coşkusunu yaşadılar.

Abdulkadir Konukoğlu Spor ve Kültür Merkezi’nde gerçekleşen törende, SANKO Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adil Sani Konukoğlu, mezunlara hitaben, “Anne babanıza gösterdiğiniz sevgi ve şefkati hastalarınıza da göstereceğinize inancımız tam” sözleriyle duygularını ifade etti.

Konukoğlu, “SANKO Grubu’nun 120’nci yılını kutladığımız dönemde sizleri mezun etmenin mutluluğunu yaşamak bizler için ayrıcalıktır” diyerek, velilere teşekkür etti ve öğrencilere başarılar diledi.

Eski Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Asım Güzelbey, SANKO Üniversitesi Hastanesi’nin kuruluş sürecine katkılarından dolayı merhum Sani Konukoğlu’nu rahmetle anarak, “Hastane kapısında beklemeyen hastanenin kıymetini bilmez” sözleriyle ölümsüzleştirdiği değerleri paylaştı.

Üniversite Rektörü Prof. Dr. Güner Dağlı ise mezunlara gelecekleri için güven ve başarı dileklerini iletti, aynı zamanda üniversitenin temel amaçlarına vurgu yaparak öğrencilere ilham verdi.

SHMYO Müdürü ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. M. Metin Bayram, mezunların heyecanını paylaşarak, onlara başarılar diledi ve üniversitenin geleceğine olan katkılarını vurguladı.

SBF Dekanı Prof. Dr. Türkan Pasinlioğlu ise mezun öğrencilere duygusal bir veda ile SANKO’nun farkını hatırlatarak, gelecekleri için en iyi dileklerini iletti.

Törene katılanlar arasında Üniversite Mütevelli Heyeti üyeleri, öğretim üyeleri ve mezun öğrencilerin aileleri de bulunuyordu. Tören, Lisansüstü Eğitim Enstitüsü’nden 17, SBF’den 186, SHMYO’dan 180 olmak üzere toplamda 383 öğrencinin kep atması ve anı fotoğrafı çekimiyle sona erdi.