Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

SANKO ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ’NDEN KURBAN BAYRAMI MESAJI

Gaziantep’in önde gelen eğitim

Gaziantep’in önde gelen eğitim kurumlarından SANKO Üniversitesi’nin değerli Rektörü Prof. Dr. Güner Dağlı, Kurban Bayramı öncesinde duygu dolu bir mesaj yayınladı. Prof. Dr. Dağlı, bayramın getirdiği sevinç ve heyecanı paylaşarak, yardımlaşma ve dayanışmanın önemine vurgu yaptı.

Prof. Dr. Dağlı, bayram coşkusunun insanların bir araya gelerek yardımlaşma ve dayanışma ruhunu en üst seviyede yaşadığı bir dönem olduğunu belirterek, “Yardımlaşma ve dayanışmanın en üst seviyede yaşandığı Kurban Bayramı’na kavuşmanın sevinci ve heyecanı içindeyiz. Sevinciyle çocukluk günlerimizi anımsatan bayram coşkusuyla evlerimiz huzur dolsun” dedi.

Bayramların, insanların birbirlerine yakınlaştığı, manevi duyguların en yoğun yaşandığı özel günler olduğunu ifade eden Prof. Dr. Dağlı, şunları ekledi: “Yüzyıllardır nesilden nesile aktarılarak yaşatılan bir geleneğin mirasçıları olarak, bayramların önemini, paylaşmanın anlamını ve bu günlerde bir olmanın ne kadar değerli olduğunun bilincindeyiz. Bu günlerde yaşanan sevinçleri, iyilikleri ve manevi değerleri yarınlarımızı inşa edecek olan evlatlarımıza da aktarabilmek en büyük dileğimizdir.”

Prof. Dr. Dağlı, son olarak mesajında, “Bu vesileyle aziz milletimizin Kurban Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyor, bu mübarek günlerin ülkemize, milletimize ve tüm insanlığa huzur, sağlık ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum” ifadelerine yer verdi.