Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Pazarcık Belediye Başkanı Haydar ikizer mazbatasını aldı

Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde Cumhuriyet

Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)’n den Pazarcık Belediye Başkanı seçilen Haydar İkizer, mazbatasını aldı.

Pazarcık Adliyesine giderek İlçe Seçim Kurulu Başkanı’ndan mazbatasını alan CHP Pazarcık Belediye Başkanı Haydar İkizer, adliye çıkışında hatıra fotoğrafı çektirdi. İkizer, daha sonra belediye meclis üyeleriyle birlikte Pazarcık Belediyesine geçti. Pazarcık Belediyesine geçen İkizer ve beraberindekiler, Belediye Başkanı İbrahim Yılmazcan ile görüştü.

Belediye Başkanlığı makamında gerçekleştirilen devir teslim törenine, Haydar İkizer’in yanı sıra CHP Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç, CHP Kahramanmaraş İl Başkanı Ünal Ateş, CHP Pazarcık İlçe Başkanı Bayram Kunduru, görevini devreden Pazarcık Belediye Başkanı İbrahim Yılmazcan katıldı.

Burada açıklama yapan Belediye Başkanı Haydar İkizer, ” Bizim amacımız, Pazarcık halkına yapacağımız hizmetlerle Pazarcık’ın bu acılarını dindirmek istiyoruz. İlçemizden göçü durdurmak Pazarcık’ı yeniden cazibe merkezi haline getirmek, yurtdışında yaşayan hemşehrilerimizin de ilgisini çekeceği, katkı sunacağı projelerle, Ötekisi olmayan bir anlayışla, hiçbir siyasi parti siyasi görüş farkı gözetmeden tüm vatandaşlarımıza hizmet etmek; demokratik yönetim anlayışıyla tüm Pazarcık’ı kucaklamak, doğasını ve tüm tarihi dokusunu korumak istiyoruz.

Hayatı boyunca toplumsal ve siyasal mücadele vermiş biri olarak bu görevin sorumluluğunu taşımak ve ileri götürmek adına belediye başkanlığına adayı oldum. Bu doğrultuda Pazarcık’ı hoşgörünün, huzurun ve toplumsal dayanışmanın merkezi yapacağız” dedi.