Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Özyılmaz: Hemşirelerimiz Geleceğimizdir

SANKO Üniversitesi Hastanesi Başhemşiresi

SANKO Üniversitesi Hastanesi Başhemşiresi Ceylan Özyılmaz, Hemşirelik Haftası dolayısıyla anlamlı bir mesaj yayımlayarak, özveri ve insan sevgisiyle çalışan hemşireleri selamladı. Özyılmaz, Uluslararası Hemşireler Birliği (ICN) tarafından belirlenen 2024 yılı temasının “Hemşirelerimiz Geleceğimiz: Bakımın Ekonomik Gücü” olduğunu belirtti.

Hemşireliğin, sağlık ekibinin vazgeçilmez bir parçası olduğunu vurgulayan Özyılmaz, mesleklerinin temel değerleri olan sevgi, saygı, hoşgörü, sabır, şefkat ve inançla hastalara hizmet ettiklerini ifade etti. Dijital teknolojinin gelişimiyle birlikte hastaya dokunan, empati kuran ve tedavi süreçlerine büyük katkı sağlayan hemşirelik hizmetlerinin her zaman en ön saflarda yer aldığını dile getirdi.

Özyılmaz’ın mesajında şu görüşlere yer verildi: “Hemşirelik, profesyonel sağlık ekibinin temel direği olarak, hastalara 7 gün 24 saat hizmet veren ve hastanın tedavi sürecinde en etkin rolü üstlenen bir meslek grubudur. Hemşirelik uygulamalarında sevgi, saygı, hoşgörü, sabır, şefkat ve inanç gibi temel değerlerle görev yapan tüm meslektaşlarımızın Hemşirelik Haftası’nı kutlar, başarılarının devamını dilerim.”

Ceylan Özyılmaz’ın duygu dolu mesajı, hemşirelerin özverili çalışmalarını ve sağlık hizmetlerindeki önemli rolünü bir kez daha vurgulayarak, onların takdir edilmesine ve desteklenmesine yönelik bir çağrı niteliği taşıyor.